Hizmet vererek para kazan

Bir çok erkek jigolo mesleğine adım atarken; en çok akılda kalan soru aylık maaşları kazandıklar para oluyor.Bu konuda sizlere yardım sağlayacak bir yazı yayınladık.

Crckge’ye üyelik yapanlar sitemizin iş garantisi altında para kazandıran görüşmelere çıkacaklardır.Bulundukları şehire göre alacakları ücret değişecektir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Bu tamamen müşteri ile kendi aralarında olan bir anlaşmadır.Ama genel olarak saatlik 500 ile gecelik 5000 tl arası bir meblağ kazanmaları mümkündür.

Jigololuk yaparak yüksek maaş elde et Tecrübelendikçe paran artsın

Ne kadar kazanabilirsin?Elbette tecrübeli olan belli bir müşteri portföyü oluşan beylerin cepleri daha dolgun olacaktır.Acil paramı kazanmanız lazım, endişe etmeyin, hızlı gelir sağlamanıza katkıyı crckge ile sağlayın.Müşteriyi memnun etmeniz halinde sizlere yeni kapılar açılacaktır kazanç olanaklarınız artacaktır.Hayalini kurduğunuz hayata çok çabuk ulaşmak için en iyi seçenek crckge jigolodur.

Kazanç getirisi yaşadığınız şehire göre farklılık gösterir

İstanbul veya izmir yada ankara ,bursa gibi metropollerde gelir düzeyi yüksek olması izin kazancınızada etki edecektir.1 saatte paraya ihtiyacınız varsa borç veren , faiz veren yerlere kaptırmayın, kanıtlanmış kazanç rehberimize katılın.Büyük şehirlerde yaşayan kişiler maddi geliri daha üst düzey olacağından bunun sizin kazancınıza pozitif etkisi olacaktır.

1 thought on “Hizmet vererek para kazan”

Yorumlar kapalı.

%d blogcu bunu beğendi: