Kıbrıs Girne’de bir çok müşterimize hizmette bulunduk,verdiğimiz faaliyetler, sadece ticari amaçlı değil, aynı zamanda insani bir misyonu da yerine getirmektedir.kıbrıs girnede jigoloların insan tacizi yapanlardan korunması ve müşterilerin de güvenli hizmet alabilmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Ancak bu konuda toplumsal farkındalığın artırılması da oldukça önemlidir. Toplumda kabul edilmeyen meslek dallarının tamamı gibi, rentboyluk da tabularla örülüdür. Fakat bizler olarak, üyelerinn da insan olduğunu ve eşit haklara sahip olduklarını biliyoruz. Bu nedenle onların çalışma koşullarını iyileştirmeye yönelik adımlar atmakta ve kendilerini ifade etmeleri için fırsatlar sunmaktayız.

Kıbrıs Girne’de jigolo arayan olgun bayanlar seks partner üzerine verdiğimiz faaliyetler ile hem erkeklerin hem de müşterilerin güvende hissetmeleri için çaba sarf ediyoruz. Ancak bunu yaparken, bu mesleği icra eden insanların da haklarına saygı duyuyoruz. Tabulara karşı durarak ve insan haklarına uygun davranarak, daha iyi bir dünya yaratmaya katkı sağlayabileceğimize inanıyoruz.

Ayrıca, insan ticareti gibi ciddi suçların da engellenmesi amacıyla çalışmalar yapıyoruz. çiftler arasında maalesef insan tacizi yapanlar da yer alabiliyor ve bunun önüne geçmek adına gereken tedbirleri alıyoruz.Yapmış olduğumuz bu faaliyetlerde en büyük amacımız hem sizlerin hem de müşterilerin huzurlu bir şekilde hayatlarına devam etmelerini sağlamak. Maalesef, bazı beyler arasında insan tacizi yapan kişiler de yer alabiliyor. Bunu önlemek adına gerekli tedbirleri almaktayız. bu mesleği ne kadar tartışmalı olursa olsun, bizim görevimiz herkesin güvende hissetmesi için elimizden geleni yapmaktır.