Merhaba, ben Atiye. Bugün sizlere biraz kendimden ve aradığım şeyden bahsetmek istiyorum. Evine eşine sağdık çalışkan, iyi niyetli koca arıyorum. Belki de bu başlık size garip gelebilir, ancak artık evlenmeyi ve mutlu bir yuva kurmayı istiyorum. İnsanlar arasında iyi ilişkilerin önemini her zaman savunuyorum. Bu nedenle karşıma çıkan erkekler genellikle iyi niyetli oluyorlar. Ancak yaşım dolayısıyla biraz seçici olduğumu söyleyebilirim.

36 yaşındayım ve bazı insanlara göre hala evliliğe erken sayılabilirim. Ancak bu durum aslında hiç kimseyi ilgilendirmez.Aradığım koca adayında çalışkanlık,merhamet isterim. Ben sadece aşk istiyorum. eş aramak suç değildir, özellikle günümüz dünyasında hiç de öyle değildir. Fakat kadınların “kocam olsun” diye adlandırıldığında farklı algılanması gibi bir durum var sanırım. Ayrıca doğru kişiyi beklerken yaşımın geçecek olmasından da endişe ediyorum. Bu yüzden öncelikle sanal bir arkadaşlık kurup tanışmak için “hayat arkadaşımı arıyorum” ilanları vermek istedim.

Bekar baba arayan kadınlar

Bekar baba arayan bayanım, çünkü benimde bir çoçuğum var.Evliliklerin sona ermesiyle, yalnızca çocuklarına odaklanmaları gereken bu cesur kadınlar, yeni bir aşkı bulmak için mücadele ediyorlar. Ancak endişe etmeyin! Çünkü buradayım ve size umut dolu bir haberim var. Bekar babalar aradığım sizsiniz bana ulaşın.Bu makalede, bekar babalarla tanışmanın en iyi yollarını keşfedeceksiniz. Hazır olun, çünkü hayatınızda büyük bir değişiklik yapmaya hazırsanız, şimdi tam zamanı!