Merhaba! Ben Kadir. Bu mesajımda 50 yaşın üstündeki evlenmeyi düşünen bayanlar size seslenmek istiyorum. Şu anda kendimi tam olarak böyle bir gruba ait hissediyorum. Çünkü ben de uzun bir süredir, 50 yaş üzeri erkekler arasında evlilik düşleyenlerdenim. Eşimle ayrılığım üzerinden yaklaşık beş yıl geçti. İtiraf etmeliyim ki başlarda yalnızlık bazı zamanlar huzur verici olabiliyor gibi görünse de, gerçek hayatta durum hiç de öyle değilmiş. Artık hayatımı birlikte paylaşabileceğim bir bayanla birleştirmek istiyorum.

50 yaş üstü bayan arkadaş arıyorum ulaşın

50 yaşın üstünde emekli bayanlarla tanışmak arkadaş olmak istiyorum sizlere seslenmek istiyorum. Hayatın bu noktasında, huzurlu bir şekilde yolculuğuma devam etmeyi amaçladığımı belirtmek isterim. Herkesin tercihleri ve beklentileri farklıdır elbette, ancak benim amacım bu yaşlardan sonra kendimi mutlu hissetmektir. Başkalarının düşünceleri ya da yargıları umurumda değil.

Gerçekten yalnız olanlar, hayatını paylaşabileceği bir yol arkadaşı arayanlar için buradayım. Eğer böyle biriyseniz, lütfen bana yazın. İkimizin de ihtiyaç duyacağı kadar sevgiye sahibim. Ayrıca aktif bir çalışanım, hiçbir zaman boş durmayan bir insan oldum. Ekonomik olarak da rahat bir durumdayım. Ancak her şey para değildir, aşk olmadığı sürece paranın bile bir anlamı yoktur.

Bu nedenle, saygıdeğer hanımefendilerden en kısa sürede mesajlar bekliyorum. Unutmayın ki gerçek bağlantılar ve özgün ilişkiler sadece para ile satın alınamaz. Birlikte yeni maceralara atılabilir ve kalbimizin derinliklerindeki sevgi dolu yerlere ulaşabiliriz. Beni tanımak ve hayatın güzelliklerini birlikte paylaşmak için bana ulaşmaktan çekinmeyin. Sevgi dolu günler dilerim!