Türbanlı bir kadın olarak yeni boşanmış olmam, hayatımda bazı zorluklar ve duygusal zirveler yaşadığım anlamına geliyor. Şu anda kalbimde derin bir yara var ve bu yarayı iyileştirecek bir sevgili arıyorum. Boşanmaktan dolayı içimdeki acıyı hafifletebilecek ve beni yeniden sevme ve güvene yönlendirebilecek biriyle tanışmak istiyorum.

Kapalı bir bayanım aşık olmak istiyorum

Yeni başlangıçlara ihtiyacım var çünkü geçmişte yaşadıklarım beni fazlasıyla etkiledi. Ancak şu anda kendimi kendi değerimi tekrar bulmaya çalışırken hissediyorum. Gelecekteki bir ilişkide aradığım en önemli özelliği ise saygıdır. Saygılı bir sevgili, beni olduğum gibi kabul edecek ve bana her zaman destek olacak kişi olmalıdır.

Bunun yanı sıra paylaşımcı, anlayışlı ve empatik bir sevgiliye ihtiyacım var. Birbirimize açıkça konuşabileceğimiz ve her türlü sorunu çözebileceğimiz bir ilişkide mutlu olacağımızı düşünüyorum. Beni anlayacak, beni dinleyecek ve gerçekten umursayacak birini arıyorum. Hayatın iniş çıkışlarına birlikte göğüs gerebileceğimiz, sevgi dolu bir bağa ihtiyacım var.

Tesettürlü bir kadınım erkek arkadaş arıyorum

Tesettürlü yeni ayrılmış bir kadın olarak, hayatımda yeniden umut bulma ve mutluluğu keşfetme arzusuyla yanıp tutuşuyorum. Bu yolculukta beni anlayacak ve eşlik edecek bir sevgiliyle karşılaşmak istiyorum. Uzun süreli bir ilişki arayışındayım çünkü her ikimizin de güvende hissedebileceği bir bağa sahip olmayı istiyorum. Sonuç olarak, içinde bulunduğum duygusal durumu anlayabilen ve bana destek olan bir sevgiliyi beklerken sabırla bekleyeceğim. Kendimi değerli hissettirecek birini ararken